+371 67 60 73 22 kmmf@kmmf.lv

Rīga, Latvija

Daugavgrīvas iela 116

E-pasts

kmmf@kmmf.lv

Tālrunis:

+371 67 60 73 22

Adrese:

Daugavgrīvas iela 116, Rīga, Latvija

E-pasts

kmmf@kmmf.lv

Tālrunis:

+371 67 60 73 22

Sazināties:

 

Rekvizīti:

 

A/S “Krāsaino Metālu Manufaktūra”

Reģ. nr. 43603070950

PVN nr. LV43603070950

Juridisikā adrese: Daugavgrīvas iela 116, Rīga, Latvija, LV-1055

Licence Nr. RI16ME0002.

e-pasts: kmmf@kmmf.lv

par mums:

 

A/S "Krāsaino Metālu Manufaktūra"

Biznesa Attīstība Caur Kvalitāti

 Nepārtrauktās liešanas ražotne tika atklāta 2003. gadā. Pēdējos 5 gados uzņēmuma vadība un darbinieki ar plašu pieredzi un zināšanām nepārtrauktās liešanas jomā ir atbalstījuši inovāciju ieviešanu nepārtrauktajā liešanā. Šajā laika periodā ir ieguldītas nozīmīgas investīcijas uz zināšanām balstītās tehnoloģijās un aprīkojumā, lai palielinātu produkcijas kvalitāti un kopējo ražotnes jaudu. Šobrīd KMM ražotne ir spējīga izgatavot līdz 6000 t plaša sortimenta vara sakausējuma produktu gadā, pielietojot nepārtraukto liešanas metodi.
Apvienojot nepārtrauktu tehnoloģiju uzlabošanu un aprīkojuma modernizāciju, A/S Krāsaino Metālu Manufaktūra ” ir kļuvis par strauji augošu ražojošu uzņēmumu ar nepārtrauktu pārdošanas apjomu pieaugumu. Par spīti nestabilitātei pasaules rūpniecībā 2009. gadā mēs pārdevām gandrīz 4000 t bronzas izstrādājumu.

Galvenās vērtības

Mūsu pieeja klientiem, spēja ātri reaģēt un kvalitātes politika, nodrošina mūsu klientu skaita pieaugumu, dod iespējas mums investēt mūsdienīgās tehnoloģijās un nodrošina mūsu klientiem gūt labumu no kopīgas sadarbības.

Pamatprodukcija

Mūsu pamatprodukcija ir noteikta sakausējuma bronzas stieņi, plakanstieņi, sešstūri, astoņstūri, caurules un lietņi, kas sākotnēji ir pusfabrikāti.
Produkcija, kas tiek ražota ar CNC virpošanas darbagaldu palīdzību, ir gala produkts, kas tiek izgatavots no mūsu ražotajiem izstrādājumiem – stieņiem un caurulēm un tiek izmantota mašīnbūvē, celtniecībā, veselības aizsardzībā, aviācijā, kuģu būvniecībā, autobūvē, aparātbūves, datoru, santehnikas, optisko instrumentu un citās nozarēs.

Pakalpojumi un Produkcija

 

Formas

Izmantojot nepārtrauktas liešanas metodi, var ražot visu veidu formas un pusfabrikātus.

Uzzināt vairāk

Metāli un sakausējumi

12 dažādi sakausējumu veidi, kas atbilst 4 ISO standartiem.

 

Uzzināt vairāk

Metāllūžņu uzpirkšana

Kā ražotājs mēs varam piedāvāt vislabākās metāllūžņu cenas visā Rīgā.

Uzzināt vairāk